Czas realizacji zamówienia
1. Wszystkie sprzedawane towary pochodzą od dystrybutorów konkretnej marki. Pragniemy jednocześnie zaznaczyć, iż nie wszyscy producenci dołączają do produktów certyfikaty autentyczności, zabezpieczają je folią czy też pakują w kartoniki. Nasza firma gwarantuje, że otrzymają Państwo wszystko to co wytworzył i załączył do danego artykułu konkretny producent.

2. Na dokonanie płatności przelewem mają Państwo 5dni roboczych od momentu złożenia zamówienia. O zaksięgowaniu wpłaty i rozpoczęciu realizacji zamówienia zostaną Państwo powiadomieni mailem. Przy płatnościach on-line potwierdzenie złożenia zamówienia otrzymają Państwo w momencie, gdy Państwa zapłata zostanie pozytywnie autoryzowana. Jeżeli zdecydują się Państwo na wysyłkę za pobraniem, płatność za towar odbędzie się gotówką u kuriera.

3.  W przypadku wyboru opcji płatności przelewem lub on-line zamówienie zostanie automatycznie anulowane, jeżeli płatność nie zostanie dokonana w ciągu 5 dni roboczych.

4.  Zamówienia realizujemy jak najszybciej-standardowy czas realizacji zamówienia wynosi między 24h-48h, w przypadku opóźnienia zostaną Państwo poinformowani mailowo lub telefonicznie.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 530 435 330
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl